Kullanım Kılavuzu


En iyi online profesyonel ve kişisel gelişim platformu!..

hizliegitim.com kimler içindir?

Kişisel gelişimine önem veren, merak ettiği konularda kendini yetiştirmek isteyen ve internete bağlı bir bilgisayarı olan herkes Hızlı Eğitimi kullanabilir. Hızlı eğitim içinde yer alan 100’ün üzerinde eğitim, konu anlatımları ve değerlendirme testleriyle hızla öğrenebilirsiniz. Hızlı eğitim öğrendiklerinizi kendinizde uygulamanız için sizi harekete geçirir. Hızlı eğitim içerisinde yer alan eğitimler %100 animasyon kullanılarak üretildiği için klasik metin ağırlıklı e-öğrenme içerikleri gibi sıkmaz, eğlendirerek öğretir.


Herhangi bir program yüklemem gerekir mi?

Özel bir program yüklemenize gerek yok. Sitedeki metinler ve grafiklerin görünmesi için bilgisayarınızda yüklü değilse Adobe Flash yüklemeniz yeterlidir.


Üyelik bittiğinde hesabım tamamen kapatılacak mı?

Üyeliğiniz kayıt olduğunuz tarihten itibaren bir yıl sonra sona erer.

hizliegitim.com içeriği nasıl hazırlanmaktadır?

Genel içerik Infinity Teknoloji bünyesinde çalışan içerik uzmanları ve akademisyenler desteğiyle geniş kapsamlı bir araştırma sonucunda hazırlanır. Özel uzmanlık gerektiren konulardaki eğitimlerimiz, içerik ortağımız olan profesyonel danışmanlar tarafından hazırlanmaktadır.


İçerikler hangi sıklıkla güncellenmektedir?

Hızlı Eğitim, sürekli güncellenen, aktif bir sitedir. Var olan eğitimlerle ilgili, gündemde yer alan değişiklikler anında eğitimlere yansıtılır. Bunun dışında kullanıcılarımızdan gelen talepler ve güncel konular doğrultusunda sürekli olarak yeni eğitimler üretilmektedir.


Aynı üyelikle 2 birey hizliegitim.com'ı kullanabilir mi?

Hızlı eğitim kişisel planlama, konu tamamlama, başarı yüzdesi, deneme sınavı sonuçları gibi bireysel kayıtlar tuttuğu için aynı üyelikle 2 farklı kişi tarafından kullanılamaz. Ayrıca sisteme aynı anda 2 farklı bilgisayardan da girilemez. Eğitiminizi tamamladıktan sonra “güvenli çıkış” düğmesini kullanarak çıkış yapmanız önerilir.


Üyeliğiniz ne zaman aktif olacak?

Eğer Kredi Kartı ile ödeme yaparsanız üyeliğiniz hemen aktif olur ve bütün üyelik haklarından yararlanacak şekilde siteyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Banka havalesi ile ödeme yaparak üye olursanız, üyeliğiniz havale hesaplarımıza ulaştıktan sonra aktif edilecektir. Bu işlem mesai saatleri içinde (9:00-18:00) ortalama 1 saatte sonuçlanmaktadır.


Düşünün, akılda kalmayan bir eğitim ne kadar iyidir? Bu yüzden geliştirdiğimiz yöntemle eğitimin aktarılmasında açık ve basit ifadeler kullanıyoruz.

Sertifikalar

Hızlı planlar oluşturup tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını alabilirsiniz. Sertifikaları isterseniz online olarak alabilir, isterseniz imzalı onaylı olarak adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

EĞİTİM PLANLAMA

Eğitim içeriklerine ek olarak hazırlanan destekleyici materyallere, sizlere sunulan araçlarla kolayca sahip olabilirsiniz.

SINAVLAR

Her sorunun diğer kişilere göre doğru, yanlış, boş toplamlarını, yüzdelerini, ortalama sürelerini görün.

fiyat üyelik

“Mükemmel bir profesyonel eğitim ve gelişim merkezi” *Afşar Akal

GÜVENLİ VE SİZE ÖZEL

hizliegitim.com güvenlidir. Her konuda size yardımcı olmaya çalışır. İçerik seçkin iş ortaklarımızdan sağlanır.Bilgileriniz özeldir, kimseyle paylaşılmaz.

MOBİL KULLANIM

Eğitim içeriklerinin bir bölümünü BlackBerry ve iPhone akıllı cep telefonlarından indirip dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Tüm izleme bilgileri kişisel portföyünüze kaydedilmeye devam eder.


infinity teknoloji

© Copyright 2009, hizliegitim.com | Her Hakkı Saklıdır. Anasayfa| İletişim| Site Haritası| RSS