Kampanyalarımız


Eşiniz dostunuz sizden öğrensin!

Yalnızca birkaç tıklamayla sevdiklerinize anlamlı bir hediye gönderebilirsiniz. Şimdi hizliegitim.com üyeliğinizi hemen...

850 Görüntüleme


Hızla mükemmele ulaşmak ister misiniz?

www.hizliegitim.com, hedeflerinize ve belki de hayatınıza bakış açınızı tamamen değiştirecek ücretsiz yeni yıl hediyeni...

951 Görüntüleme


Eğitimler artık BlackBerry’lerde!..

Size özel tasarlanan eğitim içeriklerine istediğiniz her yerden erişebilir, özgürlüğün tadını çıkarırken zamanınızı etki...

490 Görüntüleme


Hızlı eğitimden bir ilk daha! Eğitimler artık iPhone’da.

Hemen tıklayın indirin, iPhone ‘unuzdan “Mutluluk” ve “Stres Yönetimi” eğitimlerini ücret...

700 GörüntülemeDüşünün, akılda kalmayan bir eğitim ne kadar iyidir? Bu yüzden geliştirdiğimiz yöntemle eğitimin aktarılmasında açık ve basit ifadeler kullanıyoruz.

Sertifikalar

Hızlı planlar oluşturup tamamladığınız eğitimlerin sertifikalarını alabilirsiniz. Sertifikaları isterseniz online olarak alabilir, isterseniz imzalı onaylı olarak adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

EĞİTİM PLANLAMA

Eğitim içeriklerine ek olarak hazırlanan destekleyici materyallere, sizlere sunulan araçlarla kolayca sahip olabilirsiniz.

SINAVLAR

Her sorunun diğer kişilere göre doğru, yanlış, boş toplamlarını, yüzdelerini, ortalama sürelerini görün.

fiyat üyelik

“Mükemmel bir profesyonel eğitim ve gelişim merkezi” *Afşar Akal

GÜVENLİ VE SİZE ÖZEL

hizliegitim.com güvenlidir. Her konuda size yardımcı olmaya çalışır. İçerik seçkin iş ortaklarımızdan sağlanır.Bilgileriniz özeldir, kimseyle paylaşılmaz.

MOBİL KULLANIM

Eğitim içeriklerinin bir bölümünü BlackBerry ve iPhone akıllı cep telefonlarından indirip dilediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Tüm izleme bilgileri kişisel portföyünüze kaydedilmeye devam eder.


infinity teknoloji

© Copyright 2009, hizliegitim.com | Her Hakkı Saklıdır. Anasayfa| İletişim| Site Haritası| RSS